www.tylicznarty.com
Wyciąg narciarski "EXTREME SKI"
Home
 • Nasza kadra instruktorów

  "Proponujemy szkolenia dla wszystkich narciarzy, zarówno początkujących jak i doskonalących technikę jazdy oraz tych z zacięciem sportowym. Każdy jest inny i każdy może czerpać radość z narciarstwa w inny sposób. Dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Korzystamy z profesjonalnego programu nauczania opartego na doświadczeniu instruktorów. Nasi szkoleniowcy mają też doskonałe podejście do dzieci, wspaniale czują się w zabawie na śniegu z najmłodszymi zapewniając im profesjonalne szkolenie i opiekę. Doskonalenie umiejętności jazdy na nartach może przebiegać bezpiecznie, nowocześnie, twórczo i w super atmosferze. Każdego nauczymy jeździć na nartach!"
 • Góralska Chata u Gogoca

  "Po białym szaleństwie zapraszamy do przytulnej Biesiadnej Chatki usytuowanej tuż przy stoku. Można tu ogrzać się w cieple kominka, odpocząć w miłej atmosferze a także posilić. Polecamy smaczne, gorące dania obiadowe oraz zapiekanki, frytki, gofry, grzane wino i piwo. Dla grup jest możliwość zorganizowania imprez plenerowych."

 • Wypożyczalnia

  Do Państwa dyspozycji oddajemy wypożyczalnię nart  EXTREME SKI znajdującą się w pobliżu stoku przy ul: Biskupa Tylickiego 3

   

  Kontakt:  Aneta Gogoc

  kom: 793 137 325

   

  Znajdą tam państwo narty, buty, kijki, kaski wszystkich marek

   

  - head

  - atomic

  - salomon

  - fischer

  - rossignol

  - völkl

  - nordica

  - wed'ze

   

  Oferujemy też profesjonalne usługi serwisowe

   

  - smarownie

  - regulację wiązań

   

   

   

   

 


Lokalizacja